Polityka prywatności i regulamin

Regulamin

Niniejszy regulamin określa warunki korzystania z serwisu numer-telefonu.pl którego właścicielem jest Artneo Wojciech Suchowiecki

  1. Serwis ma charakter wyszukiwarki korzystającej z darmowych baz danych w celu wyszukania informacji o numerach
  2. Administrator serwisu dba o to aby dostęp do wyszukiwanych informacji był jak największy a dane jak najbardziej aktualne i rzetelne
  3. Treści znajdujące się w serwisie internetowym numer-telefonu.pl powstają dzięki internautom. Serwis internetowy numer-telefonu.pl nie ponosi odpowiedzialności, za treści dodawane przez internautów. Serwis internetowy numer-telefonu.pl zastrzega sobie prawo do edycji i usuwania dodanych przez internautów treści, które są zabronione przez prawo, uznawane za wulgarne lub naruszają zasady współżycia społecznego.
  4. Wszystkie treści znajdujące się na stronie mają charakter informacyjny, nie mają na celu obrażać osób trzecich.

Warunki korzystania z serwisu

Korzystając z serwisu numer-telefonu.pl świadomie akceptujesz poniższe warunki jego korzystania.

  1. Oświadczam, że w swoich wypowiedziach nie będę zachęcać kogokolwiek do popełniania przestępstw, nie będę atakować, obrażać lub w inny sposób przekraczać granic dobrych obyczajów czy postępować niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, które obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
  2. Nie będę wyszukiwać, zbierać i przechowywać danych osobowych osób trzecich.

Zespół prowadzący zastrzega sobie prawo do zmiany warunków korzystania z serwisu w dowolnym momencie, bez obowiązku podawania przyczyny zmian. W przypadku braku akceptacji wyżej wymienionych warunków powinieneś natychmiastowo zrezygnować z dalszego przeglądania treści znajdujących się na stronie.

  

Copyright © 2016 numer-telefonu.pl